Web
Analytics

Functies en bestuursfuncties

juli 2017 – heden GZ psycholoog van het FACT team van het kinder- en jeugdpsychiatrisch centrum De Juttters te Den Haag (onderdeel van de Parnassia groep)

januari 2017 – juli 2017 regiebehandelaar bij Kick Your Habits

maart 2017 – heden Chartered member van de BPS, the British Psychological Society

juni 2016-heden lid van de Raad van Advies van CoMensha

mei 2016-heden external evaluator of the A4 unit of the Directorate-General for Justice of the European Commission.

mei 2016-heden external expert van de DG Justice & Consumers (JUST) van de Europese Commissie in Brussel

geregistreerd bij SKJ Kwaliteitsregister Jeugd onder nummer 130000067

mei 2016-heden Lid van Klachtencommissie Jeugd in de gemeenten Roosendaal, Moerdijk, Bergen op Zoom, Steenbergen, Zundert, Halderberge, Woensdrecht, Rucphen, Etten-Leur

april 2016 – januari 2017 supervisor jonge psychologen bij Trubendorffer verslavingszorg in Tilburg

februari 2016- december 2016 Gz-psycholoog bij COLK (Centrum voor behandeling van psychosomatische klachten)

2014 – januari 2017 Bestuurslid van Vereniging van Pro Justitia rapporteurs.

2012 – heden Lid van het bestuur van de Stichting Therapeutische Hulp aan Kinderen, Rotterdam

2012 – 2014 Lid van het bestuur van de sectie verslavingspsychologie van het Nederlands Instituut van psychologen NIP) en Lid van het bestuur van de Sector G (Gezondheidszorg) van het NIP.

2010-heden Lid van de Raad  van de Raad van Advies  van het International Centre for Human Rights and Drug Policy http://www.humanrightsanddrugs.org/?page_id=16

2007-heden  Bestuurslid Children’s Rights Center van de Universiteit van Amsterdam (Rechtenfaculteit) http://www.jur.uva.nl/ccra

1992-2004 Oprichter en bestuurslid Stichting Children’s Rights Publications Foundation, gecreeerd voor de uitgave van International Journal of  Children’s  Rights van 1992-2005

1992-2005 Lid van de stuurgroep en bestuur van de Coalition Against the Use of Child-Soldiers (Londen).

Deelname voor de Coalitie in Kenya aan vergaderingen met Unicef  over de reïntegratie van kindsoldaten , tevens vergaderingen in Genève, Londen, Montevideo en New York.

1997-2002 President (Internationaal voorzitter) Defense for Children International, Genève

1993-1997 Lid van het Internationaal Bestuur Defense for Children International (Genève)

1989-2004 Bestuurslid ‘Orr Shalom’ behandelcentra voor emotioneel gestoorde kinderen in Israël

1982-1988 Oprichter en secretaris Janusz Korczak Stichting, Nederland

1978-1985 Coordinator, Stichting Therapeutische Gezinsverpleging (TGV), Rotterdam ,Vertegenwoordiger  in de landelijke Federatie van TGV’s

1974-1976 Bestuurslid Stichting Ortho-Pedagogisch Centrum, Noord-Holland (organisatie voor geestelijk gehandicapten)

1974-1976 Bestuurslid, Stichting Weerklank, stichting voor dove en geestelijk gehandicapte kinderen

1971-1993 Oprichter en bestuurslid Stichting Browndale Nederland (kleine therapeutische ‘gezinnen’ voor emotioneel gestoorde kinderen)

1971-1975 Initiatiefnemer en coordinator Project van de Nederlandse pleeggrootouder project  (Fostergrandparents) programma voor pleeg- grootouders voor geestelijk  gehandicapte kinderen

Philip Veerman heeft een SKJ Registratie:
Uit het SKJ register:
P.E. Veerman (130000067)
Register: Kinder- en jeugd psycholoog SK
Geslacht: Man
Adres: Hannemanstraat 182
2526VJ \’S-GRAVENHAGE
Eerste registratiedatum: 10 maart 2015
Registratieperiode: 10 maart 2015 tot 10 maart 2020

Speak Your Mind

*